Julia Bednarczyk, nasza utalentowana tenisistka stołowa, wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Olkuszu. Zawody rozegrano w dniach 3-5 czerwca 2022 roku. Już sam awans do tego turnieju to ogromny sukces. Julia znalazła się wśród 64 najlepszych zawodniczek w Polsce w kategorii żaczek i nawiązała równorzędną walkę ze swoimi przeciwniczkami.  Pierwszy bardzo ważny pojedynek niestety przegrała 3 do 1 w setach, chociaż  w drugim secie jej przeciwniczka nie miała nic do powiedzenia. Następnie pokonała tenisistkę z Sokoła Serock 3 do 2 kończąc zawody na miejscu 33. W grze deblowej z koleżanką z Wielopola zajęły miejsce 9. Należy dodać, że większość startujących zawodniczek miało większe doświadczenie  od Julii na tak dużych imprezach sportowych.  Gratulujemy postawy jak też dobrego wyniku i czekamy na więcej takich informacji.

Przygotowanie wiadomości: Mariusz Badowski