8 października również w naszej szkole odbyły się  Indywidualne Mistrzostwa Głogowa w tenisie stołowym dziewcząt.  Szkołę reprezentowały dwie zawodniczki – Julia Bednarczyk i Martyna Leśko. Dziewczyny nie zawiodły. Zwyciężyła Julia a drugie miejsce zajęła Martyna. Sukces tym bardziej cieszy, że nasze tenisistki były najmłodsze w stawce startujących w turnieju. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu Julii. Martyna była debiutantką w turnieju międzyszkolnym i zaprezentowała się wyśmienicie. Również gratulujemy. Potwierdziła się dominacja naszej szkoły w tenisie stołowym w Głogowie.  Zajęliśmy trzy 1 miejsca w czterech kategoriach, trzy 2 miejsca, jedno 3 i jedno 4 miejsce w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej SZS.

Organizacja zawodów: Mariusz Badowski  Przygotowanie informacji: Mariusz Badowski
Zdjęcia: Karina Nadała
Sędziowie: Jakub Pieniężny, Szymon Stawicki, Szymon Mularczyk, Aleksander Sznajder, Mikołaj Drankiewicz.